راه حل های رفع مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام

راه حل های رفع مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام

مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام، دلایل و علل مختلفی دارد که می توان با ترفندهای معرفی شده، آن را رفع کرد.

مقدمه


مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام، جزو مشکلاتی است که اکثر کاربران از آن، شکایت می کنند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که صفحه اینستاگرامتان، سفید شده و به هیچ داده ای دسترسی ندارید. نگران نباشید! صفحه سفید اینستاگرام برای اکثر کاربران ایرانی پیش آمده است. علت اصلی آن، فیلترینگ Instagram می باشد. فیلترینگ مانع از آپدیت اطلاعات می شود. البته دلایل دیگری هم وجود دارد که باعث بروز این مشکل می شود. جهت آشنایی با دلایل بروز مشکل صفحه سفید در اینستاگرام و ترفندهایی برای رفع مشکل سفید شدن صفحه اینستا، با ما همراه باشید. در مقاله "راه حل های رفع مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام"، حول موضوعات زیر صحبت شده است:


علت مشکل صفحه سفید در اینستاگرام


مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام به دو حالت بروز می کند. در حالت اول، زمانی که کاربر وارد پیج خود می شود، به جز پروفایل، تمامی اطلاعات سفید هستند. پست ها، استوری ها، تعداد فالوورها و فالووینگ ها همگی صفر هستند و به صورت سفید به کاربر نمایش داده می شوند. گزارشی که از کاربران رسیده، حاکی از عدم نمایش دایرکت ها و سفید بودن صفحه دایرکت های می باشد. در حالت دوم، زمانی که کاربر وارد پیج می شود، قادر به مشاهده هیچ اطلاعاتی نیست! حتی پروفایل کاربر هم به صورت سفید درمی آید. در حالت دوم، کاربران قادر به انجام هیچ کاری نیستند و هیچ گونه دسترسی ندارند. چگونه اینستاگرام خود را برگردانیم؟ دغدغه کاربران، بازگشت اطلاعات و رفع این مشکل می باشد.
چرا در اینستاگرام صفحه سفید می آید؟ یکی از دلایل بروز صفحه سفید در اینستاگرام، اختلالی است که در اینستاگرام رخ داده است. در این صورت، سفید شدن صفحه اینستاگرام برای عمده کاربران رخ می دهد. گاها ممکن است لودینگ پیج به دلیل مشکلات اینترنت (قطع و وصل شدن اینترنت) رخ دهد و چون اکانت کاربر، لود نمی شود، صفحه سفید می شود. یکی دیگر از دلایل سفید شدن صفحه، آپدیت نبودن اپلیکیشن اینستاگرام می باشد. در این جا سوال پیش می آید که چگونه اینستاگرامم را آپدیت کنم؟ از طریق اپ استور، پلی استور و بازار می توانید اقدام نمایید. ناگفته نماند که فیلترینگ مانع از لودینگ پیج می شود و از این جهت، پیج سفید می شود. وجود بدافزارها و فایل های خراب و ویروسی در تلفن همراه موجب سفید شدن اینستاگرام می شوند.

صفحه سفید اینستاگرام
سایر عوامل موثر بر سفید شدن صفحه اینستاگرام


علت سفید شدن صفحه اینستاگرام، محدود به عوامل فوق نیست! نداشتن فضای خالی برای ذخیره سازی داده های اینستاگرامی هم صفحه اینستاگرام را سفید می کند. گاها کاربران برنامه های جانبی زیادی اعم از اینستا دانلودر و ربات های افزایش فالوور را در تلفن همراه خود، نصب می کنند. تمام این اپلیکیشن ها، بدافزار هستند و باعث اکشن بلاک شدن اینستاگرام می شوند. به عبارت دیگر، فعالیت اینستاگرام مختل می شود و به صورت صفحه سفید درمی آید. یکی دیگر از دلایلی که این روزها ما ایرانی ها با آن درگیر هستیم، استفاده از فیلترشکن ها است. تغییر آی پی در هنگام دسترسی و استفاده از اپلیکیشن باعث بروز اختلال در اینستاگرام می شود. توصیه می شود از فیلترشکن های آی پی ثابت استفاده نمایید.


حل مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام


1- اپلیکیشن اینستاگرام را به روز رسانی کنید. یکی از دلایل بروز مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام، آپدیت نبودن اپلیکیشن اینستاگرام می باشد. به روز نبودن و قدیمی بودن ورژن اپلیکیشن اینستاگرام، یکی از دلایل بروز اختلال در لودینگ داده های اینستاگرام می باشد. از این رو، توصیه می شود که حتما اپلیکیشن را به روز رسانی نمایید. اکثر مشکلاتی که در اینستاگرام ایجاد می شود به دلیل آپدیت نبودن آن، می باشد. چرا افکت اینستاگرام کار نمیکند؟ چون اینستاگرام به روز نشده است.
2- تلفن همراه خود را ری استارت نمایید. گاها ری استارت کردن، مشکل صفحه سفید در اینستاگرام را رفع می کند. با ری استارت کردن، می توانید بخشی از مشکلات و اختلالات پیش آمده را برطرف نمایید. ممکن است، اختلالی در لودینگ اپلیکیشن اینستاگرام به وجود آمده باشد که می توان با ری استارت، آن را برطرف کرد. قبل از آن که روش های دیگر را امتحان کنید، توصیه می کنم که تلفن همراه خود را ری استارت کنید، شاید مشکل برطرف شد.
3- تلفن همراه خود را یک بار در حالت هواپیما قرار دهید. گاها مشکل صفحه سفید در اینستاگرام با غیرفعال شدن موقتی وای‌فای و بلوتوث، رفع می شود.
4- برنامه های تلفن همراه خود را مدیریت کنید. برای رفع مشکل صفحه سفید در اینستاگرام، برنامه های اضافه و بدافزارهای احتمالی را حذف کنید. اگر برنامه های باز دارید، ببندید. ممکن است اختلال به وجود آمده در اینستاگرام به دلیل وجود بدافزارها باشد.
5- از اکانت خود خارج شوید. اگر روش های فوق جواب نداد، برای حل مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام، از اکانت خود، خارج و مجددا وارد شوید. ناگفته نماند که قبل از خروج از اکانت، نام کاربری و رمز خود را یادداشت کنید تا برای ورود مجدد، مشکلی نداشته باشید.

سفید شدن صفحه اینستاگرام
بررسی سایر روش های حل مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام


6- حافظه تلفن همراه خود را مدیریت کنید. آموزش رفع مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام محدود به موارد فوق نیست. پیش تر اشاره شد که پر بودن حافظه تلفن همراه، باعث می شود داده های اینستاگرام لود نشود و صفحه اینستاگرام سفید گردد. توصیه می شود که داده های اضافی تلفن همراه خود را پاک کنید. اگر فضای تلفن همراه، بیش از حد ممکن پر باشد، باعث می شود که اینستاگرام با مشکل روبه رو شود. علاوه بر این ها، فایل های خراب را هم پاک کنید تا مشکل اکشن بلاک شدن اینستاگرام برطرف شود.
7- از فیلترشکن آی پی ثابت، استفاده کنید. مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام، گاها به دلیل استفاده از فیلترشکن های مختلف به وجود می آید. فیلترشکن آی پی ثابت، شرایط را به صورت یکنواخت برای شما حفظ می کند و مانع از بلاک شدن فعالیت شما می گردد.
8- حالت ذخیره باتری در تلفن همراه را غیرفعال کنید. ترفندهایی برای رفع مشکل سفید شدن صفحه اینستا وجود دارد که یکی از این ترفندها، خاموش کردن حالت ذخیره باتری در تلفن همراه می باشد. چرا که فعال بودن حالت ذخیره باتری، عملکرد اپلیکیشن ها را با اختلال مواجه می کند.
9- اپلیکیشن را پاک کنید و مجددا نصب نمایید. اگر تمام روش های فوق، نیاز شما را برطرف نکردند، آخرین ترفند برای رفع مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام، پاک کردن اپلیکیشن اینستاگرام و نصب مجدد آن، است. در این صورت، تمام فایل های مخرب و اشکالات ریز و درشت از حافظه تلفن همراه، پاک می شوند.

رفع مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام
کلام آخر


در این مقاله، علل بروز مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام و روش های برطرف کردن آن، بررسی شد. برای حل مشکل سفید شدن اینستاگرام، بایستی هزینه نمایید ولی در این مقاله، به صورت رایگان به شما عزیزان آموزش داده شده است. مدرسه تولید محتوای اتک در زمینه تولید محتوای اینستاگرام (تولید محتوا در فضای مجازی و سوشال مدیا) و حل مشکلات آن، آموزش می دهد. با مراجعه به وب سایت می توانید سایر مقالات مرتبط را مطالعه نمایید. در وب سایت ما، هر گونه اطلاعاتی که لازم دارید، در دسترس شما قرار گرفته شده است. با ما به موفقیت برسید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

اولین نظر را شما ثبت نمایید

نظر خود را در مورد پست بالا برای ما ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *