چگونه اینستاگرام خود را برگردانیم؟ آموزش بازگردانی پیج اینستاگرام

چگونه اینستاگرام خود را برگردانیم؟ آموزش بازگردانی پیج اینستاگرام

چگونه اینستاگرام خود را برگردانیم؟ نحوه غیرفعال شدن پیج اینستاگرامی شما در انتخاب یکی از روش های بازیابی اکانت، موثر است.

مقدمه


چگونه اینستاگرام خود را برگردانیم؟ برای بازیابی اینستاگرام، روش های مختلفی وجود دارد. چگونگی غیرفعال سازی اینستاگرام در بازیابی، اهمیت دارد. برای برگرداندن اکانت اینستاگرام به اطلاعاتی چون شماره تماس، آدرس ایمیل، نام کامل (نام و نام خانوادگی) و نام کاربری نیاز می باشد. گاها افراد به دلیل وجود مشکلاتی که در پیج خود دارند، از اینستاگرام خود خارج می شوند و نمی توانند مجددا وارد شوند. برای مثال، کاربری به دلیل آن که افکت ها و فیلترهای اینستاگرام برای او، کار نمی کرد، از اینستاگرام خارج شده بود و نمی توانست وارد شود. در حالی که خارج شدن از اکانت، روش درستی نبود. بهتر بود که در این شرایط کاربر می پرسید چرا افکت اینستاگرام کار نمیکند؟ جهت آشنایی با انواع روش های بازیابی، با ما همراه باشید. در مقاله "چگونه اینستاگرام خود را برگردانیم؟"، حول موضوعات زیر صحبت شده است:

چگونه اینستاگرام قبلی خود را بازگردانیم؟
چگونه اینستاگرام قبلی خود را بازگردانیم؟


چگونه اینستاگرام خود را برگردانیم؟ گاها پیش می آید که وارد اکانت خود می شوید و متوجه غیرفعال شدن اکانت اینستاگرامی خود می شوید. در این صورت، پیامی که نمایش داده شده است، قسمتی تحت عنوان Learn more دارد تا بتوانید از فرآیند برگرداندن پیج اینستاگرام خود، مطمئن شوید. بایستی مراحل را به ترتیب طی کنید تا اکانت خود را بازیابی کنید. ناگفته نماند که اکانت هایی که اشتباها غیر فعال شده اند، قابل بازیابی می باشند. بسته به چگونگی غیر فعال سازی اکانت اینستاگرام، روش های مختلفی وجود دارد و ممکن است در این روش ها، موفق به بازیابی اکانت خود شوید.
یکی از روش های برگرداندن پیج اینستاگرام، استفاده از لینک بازگردانی پیج اینستاگرام می باشد. لینک بازگردانی پیج اینستاگرامی شما را به وب سایت رسمی اینستاگرام، منتقل می کند تا اطلاعاتی را تکمیل کنید. اطلاعات مورد نیاز شامل نام کامل (نام و نام خانوادگی)، ایمیل، نام کاربری و شماره تلفن می باشد. پس از وارد کردن اطلاعات، بایستی دلایل غیر فعال سازی اکانت اینستاگرامی خود را شرح دهید. اگر کاری خلاف قوانین اینستاگرام انجام نداده باشید و به اصطلاح، ریپورت نشده باشید، دلایل شما بررسی می شود و پس از تایید، اکانت شما مجددا فعال می شود. ناگفته نماند، ممکن است در هنگام ثبت دلایل، اینستاگرام از شما عکس سلفی بخواهد.


چگونه اینستاگرام حذف شده را بازگردانیم


چگونه اینستاگرام خود را برگردانیم؟ در صورتی که اکانت اینستاگرام شما، حذف شده است، می توانید وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و قسمت Login page (وارد شدن به پیج) را بزنید. نام کاربری اینستاگرام خود را وارد نمایید و سپس گزینه Get help signing in را کلیک نمایید. در صفحه جدید، مجددا گزینه Get help signing in را کلیک کرده و گزینه Trouble logging in را بزنید. اگر مشکل شما، رفع نشد می بایست در ادامه، گزینه Need more help را پیدا کنید و کلیک نمایید. ایمیلی که در اکانت حذف شده خود، ثبت کرده بودید را وارد نمایید. علاوه بر این، وارد کردن Contact Email هم اختیاری می باشد و می توانید در صورت امکان، وارد نمایید.
آموزش برگرداندن پیج اینستا، در نکات ذکر شده، خلاصه شده است. در ادامه مراحل فوق، بایستی نوع حساب خود را مشخص کنید و گزینه My Account Was Hacked را بزنید. باکسی تحت عنوان Any Additional Details نمایش داده خواهد شد که می توانید جزییاتی را اضافه نمایید. در آخر گزینه Request Support را کلیک کنید. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، ایمیلی از اینستاگرام برای آدرس ثبت شده، ارسال می شود. محتویات این ایمیل راجع به دریافت نام کاربری، نام کامل و یک عکس از شما می باشد تا هویت مالک اکانت حفظ شده، تایید شود. در ابتدا، اینستاگرام از شما عکسی می خواهد تا با عکس های موجود در پیج، مقایسه کند و مطابقت دهد ولی اگر در حساب پاک شده خود، عکسی از خود نداشتید، عملا کارتان سخت می شود.
آموزش برگرداندن پیج اینستا به ترتیب فوق می باشد و در آخر، ایمیلی از سمت اینستاگرام دریافت می کنید تا بتوانید وارد پیج خود شوید.

چگونه اینستاگرام خود را برگردانیم؟
بازیابی اینستاگرام با شماره موبایل


با استفاده از شماره موبایل، چگونه اینستاگرام خود را برگردانیم؟ اگر رمز اینستاگرام خود را فراموش کرده اید، می توانید با استفاده از شماره موبایلی که در اکانت خود ثبت کرده اید، وارد پیج خود شوید. آموزش برگرداندن پیج اینستا با شماره موبایل، فوق العاده ساده است. بایستی در اپلیکیشن اینستاگرام، گزینه Log In را کلیک کنید و سپس وارد صفحه جدیدی می شوید. در این قسمت، Forgot Password را کلیک کنید. در کادر بایستی یکی از موارد مشخص شده را وارد کنید: نام کاربری، ایمیل یا شماره تماس. پس از آن که CAPTCHA بررسی شد بر روی دکمه Reset Password کلیک کنید.
برای بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام، دو روش پیش روی شما است، ایمیل یا پیامک. می توانید ارسال پیامک را کلیک کنید. در زمان کوتاهی، پیامکی برای خط شما ارسال می شود که در آن، لینکی قرار دارد. بر روی لینک، کلیک کنید تا وارد صفحه اینستاگرام شوید. در این جا، نام کاربری و رمز جدید خود را وارد کنید تا رمز شما تغییر کرده و بتوانید وارد پیج اینستاگرام خود شوید. 


بازیابی اینستاگرام غیرفعال شده


چگونه اینستاگرامم را آپدیت کنم که بتوانم به پیج غیرفعال شده قدیمی خود، بازگردم؟ الگوریتم جدید اینستاگرام، امکان دسترسی به اکانت های غیرفعال شده قدیمی را لغو کرده است. برای دسترسی به اکانت غیرفعال شده، بایستی عبارت My Instagram Account Was Deactivated را در وب سایت اینستاگرام، سرچ کنید. در چک باکسی که برای شما باز می شود، عبارت I understand and wish to continue را وارد و ارسال نمایید. در مرحله بعدی، اطلاعاتی اعم از نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و نام کاربری خود را وارد کنید. توضیحات و درخواست خود را به زبان انگلیسی در چک باکسی که باز شده است، وارد کنید. مهم ترین توضیح، علت غیرفعال شدن اکانت شما است. پس از بررسی توضیحات و تایید درخواست شما، ایمیلی برای شما ارسال می شود.
برای بازیابی اکانت غیرفعال شده، چگونه اینستاگرام خود را برگردانیم؟ در ایمیل ارسالی، حتما از شما، عکسی با مشخصات معین می خواهند. مثلا از شما می خواهند که لباسی به رنگ سفید بپوشید و در کاغذی، متن فلان را بنویسید و در دست داشته باشید. عکس ارسالی، ویژگی های معینی دارد که باید توسط شما، رعایت شود.


نکات مهم در بازیابی اکانت اینستاگرام


بازیابی اکانت اینستاگرام به سادگی آن چیزی که عنوان شد، نیست. روش های مختلفی برای بازیابی و ورود به پیج اینستاگرام وجود دارد که بسته به شرایط شما، انتخاب می شود. به عنوان کسی که بارها اکانت بقیه را بازیابی کردم، توصیه می کنم که اطلاعاتی چون ایمیل و شماره تماس خود را در اینستاگرام، ثبت کنید. رمز ورود به اینستاگرام را حتما در جایی یادداشت کنید تا هر وقت لازم داشتید، بتوانید از آن استفاده کنید. پیج اینستاگرام خود را با سایر اپلیکیشن ها، لینک کنید تا در صورت لزوم بتوانید به راحتی بازیابی انجام دهید. در آخر، حتما از خودتان تصویری واضح پست کنید تا شناسایی چهره برای اینستاگرام راحت تر شود.


کلام آخر


در این مقاله، به آموزش بازگردانی پیج Instagram پرداختیم. یادگیری همین روش ها در دوره های آموزشی، هزینه بر است ولی در این مقاله، به صورت رایگان به شما عزیزان آموزش داده شده است. مدرسه تولید محتوای اتک در زمینه تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام، آموزش می دهد. جهت یادگیری بیشتر با ما همراه باشید!

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

اولین نظر را شما ثبت نمایید

نظر خود را در مورد پست بالا برای ما ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *