چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟آموزش تغییر زبان اینستاگرام

چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟آموزش تغییر زبان اینستاگرام

چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟ تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی از طریق تنظیمات اینستاگرام و تلفن همراه، امکان پذیر است.

مقدمه


چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟ شاید شما هم مثل من، نقش مهندس خانواده یا همه چیز دان را بازی می کنید. هر سوالی که در زمینه شبکه های اجتماعی، نرم افزار و تنظیمات تلفن همراه وجود دارد، از شما پرسیده می شود و همه توقع دارند که پاسخ گو باشید. چند وقت پیش، مادربزرگم از من خواست که اینستاگرامش را فارسی کنم تا راحت تر بتواند با آن، کار کند. فارسی کردن زبان اینستاگرام تنها بخشی از خواسته های مادربزرگم بود. بعد از فارسی کردن، بایستی تمام اطلاعات را برای ایشان، توضیح می دادم. دنبال کننده و دنبال شونده چیست؟ به جرات می توان گفت، توضیح دادن اینستاگرام فارسی از اتم شکافی هم سخت تر است. با این وجود، گاها افراد از ما می خواهند که به عنوان کسی که همیشه سرگرم تلفن همراه است و از آن سر در می آورد، مشکلات آن ها را رفع کنیم.
چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟ چرا افکت اینستاگرام کار نمیکند؟ چگونه اپلیکیشن ها را آپدیت کنم؟ چرا صفحه اینستاگرام من، سفید شده است؟ چرا اینستاگرام من، لود نمی شود؟ همگی بخشی از سوالاتی است که از من می پرسند و من برای همه آن ها، بایستی جواب داشته باشم. جهت یادگیری فرآیند تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی با ما در ادامه مقاله، همراه باشید. در مقاله "چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟ آموزش تغییر زبان اینستاگرام"، حول موضوعات زیر صحبت شده است:


آیا می توان زبان اینستاگرام را تغییر داد؟


چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟ اینستاگرام، یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان می باشد. در گذشته، اکثر کاربران اینستاگرام، باسواد بودند و می توانستند از اینستاگرام انگلیسی استفاده کنند. امروزه، مادربزرگ ها و پدربزرگ ها هم به اینستاگرام وارد شده اند و قاعدتا نمی توانند از زبان انگلیسی استفاده کنند. علاوه بر افراد میانسالی که وارد فضای اینستاگرام شده اند، بچه های ابتدایی هم در اینستاگرام فعالیت دارند. از این رو، استفاده از زبان انگلیسی برای این افراد، فوق العاده سخت می باشد. شاید بارها از زبان افراد کم سواد یا بی سواد فامیل شنیده باشید که چطور زبان اینستا را فارسی کنیم؟ اصلا زبان اینستا، تغییر می کند؟ بله! زبان اینستاگرام را همانند سایر اپلیکیشن ها می توان فارسی کرد.

با تغییر زبان اینستاگرام، شکل و شمایل اینستاگرام، کمی تغییر خواهد کرد. برای مثال در نسخه انگلیسی اینستاگرام، برای مشاهده اکانت خود، به سمت راست برنامه می روید ولی در نسخه فارسی اینستاگرام، اکانت شما در سمت چپ قرار دارد. مثلا برای ارسال پیام در دایرکت، به سمت چپ مراجعه می کنید ولی در نسخه فارسی باید به سمت راست بروید. گاها افراد می پرسند که اینستاگرام من، فارسی است، آیا با اینستاگرام شما، متفاوت است؟ باید بگویم، خیر! هیچ تفاوتی در بیس برنامه وجود ندارد، فقط ظاهر برنامه تغییر می کند. اینستاگرام در قسمت تنظیمات، زبان های مختلفی را تعریف کرده است تا تمام کاربران، بتوانند از اپلیکیشن اینستاگرام و قابلیت های آن، استفاده کنند.

چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟
آموزش مراحل تغییر زبان اینستاگرام


چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟ برای یادگیری مراحل تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی با ما همراه باشید. در ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید. بر روی آیکون اکانت خود (پایین سمت راست)، کلیک کنید. در صفحه کاربری شما، یک نوار سه خطی افقی در بالای صفحه سمت راست قرار دارد. آن را کلیک کنید تا نیم پنجره ای باز شود. Settings را انتخاب کنید و از قسمت تنظیمات، Account را کلیک کنید. در قسمت Account، از بخش Language، زبان مورد نظر خود (فارسی) را انتخاب کنید. زبان فارسی به صورت فارسی یا Persian در بخش Language وجود دارد. کمی صبر کنید، سپس زبان اینستاگرام شما، تغییر خواهد کرد. اگر زبان اینستاگرام شما، تغییر نکرد، کافی است که یک مرتبه تلفن همراه خود را خاموش و روشن نمایید.

چگونه اینستا را فارسی کنیم؟
فرآیند تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی فوق، مختص تلفن همراه های اندرویدی است. متاسفانه تلفن همراه های آیفون به دلیل فیلترینگ، قادر به تغییر زبان اینستاگرام خود نیستند. پس از تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی، آیکون های سمت راست به سمت چپ و آیکون های سمت چپ به سمت راست می روند. تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی به همین راحتی می باشد. گاها افراد (کاربران اینستاگرام) گمان می کنند که بهتر است که از نسخه اینستاگرام فارسی استفاده کنند ولی هر گونه بهره مندی از سایر اپلیکیشن های اورجینال، اشتباه است. بدافزارها از طریق اپلیکیشن های فیک وارد تلفن همراه می شوند و به سیستم تلفن همراه، آسیب می زند.

چطور زبان اینستا را فارسی کنیم؟

اینستاگرام فارسی بهتر است یا انگلیسی؟


اگر قصد ارائه نظر شخصی داشته باشم، می گویم اینستاگرام فارسی مختص افرادی است که مبتدی هستند و سواد کافی برای یادگیری اینستاگرام با زبان انگلیسی ندارند. قاعدتا تمام کاربرانی که 10 سال در اینستاگرام فعالیت کردند با اینستاگرام فارسی، ناآشنا هستند و نسبت به آن، احساس غریبی می کنند. گاها افرادی را می بینم که اینستاگرام فارسی نصب کرده اند که توصیه می کنم، سریعا آن را حذف کنید و نسخه اصلی اینستاگرام را نصب نمایید و سپس زبان اینستاگرام را تغییر دهید. چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟ فرآیند تغییر زبان اپلیکیشن Instagram، در قسمت های بالایی، آموزش داده شد.
چگونه اینستا را فارسی کنیم؟ یک راه دیگر هم وجود دارد که در برخی از تلفن های همراه، نتیجه بخش بوده است. تغییر زبان تلفن همراه، در برخی از موبایل های اندرویدی باعث تغییر زبان اپلیکیشن ها می شود. البته در برخی از تلفن همراه ها، این امکان وجود ندارد و بایستی از داخل اپلیکیشن، زبان را تغییر داد. اینستاگرام فارسی بهتر است یا انگلیسی؟ اینستاگرام زبان فارسی هیچ تفاوتی با اینستاگرام زبان انگلیسی ندارد، فقط ظاهر آن ها با هم تفاوت دارد و هر آیکونی که در سمت راست اینستاگرام انگلیسی وجود دارد به سمت چپ اینستاگرام فارسی، منتقل می شود. اگر به هر دلیلی، پس از تغییر زبان، زبان اینستاگرام تغییر نکرد، بایستی اینستاگرام را آپدیت نمایید. چگونه اینستاگرامم را آپدیت کنم؟ برای آپدیت کردن اینستاگرام، بایستی از اپ استور، بازار یا Google Play اقدام نمایید.

 

کلام آخر


در این مقاله، به سوال "چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟" پاسخ داده شده است. مدرسه تولید محتوای اتک در زمینه تولید محتوا برای سوشال مدیا و وب سایت ها، فعالیت دارد. علاوه بر این، مدرسه تولید محتوای اتک، نکات لازم برای رفع مشکلات اینستاگرام را به شما آموزش داده است. جهت یادگیری بیشتر، می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید. با یادگیری نکات تولید محتوای اینستاگرامی از وب سایت ما، پست ها و استوری های شما در فضای مجازی، بیشتر دیده می شود و به همین ترتیب، به اهداف کاری خود (رضایت مشتریان و مخاطب فعلی، جذب فالوور جدید، رونق کسب و کار و فروش بیشتر) می رسید. 
آموزش تغییر زبان اینستاگرام یکی از مختصر آموزش های مجموعه ما می باشد. تمامی آموزش ها (چه عمومی و چه اختصاصی) در وب سایت ما، به صورت رایگان آپلود شده است تا شما عزیزان، از آن بهره مند شوید. یادگیری همین نکات ریز و درشت در سایر وب سایت ها، هزینه بر است. برای دسترسی به سایر مقالات و آموزش های مدرسه تولید محتوای اتک، می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید. مقالات بیشتری را مطالعه کنید و سطح خود را افزایش دهید. موفقیت خود را با ما تضمین نمایید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

اولین نظر را شما ثبت نمایید

نظر خود را در مورد پست بالا برای ما ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *