ساخت تیزر تبلیغاتی با عکس+ نمونه ویدیو تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی با عکس+ نمونه ویدیو تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی با عکس یکی از بهترین روش ها برای جذب مشتری است. برای اینکه تیزر تبلیغاتی حرفه ای بسازید باید از نرم افزار های حرفه ای استفاده کنید.


مقدمه


 ساخت تیزر تبلیغاتی با عکس یکی از بهترین روش های تأثیر گذار در جذب مشتری است. امروزه میزان کسب و کارها در جهان به قدری زیاد شده است که اگر روش تبلیغات به روز نباشد، ممکن است صاحبان کسب و کار دچار زیان های مالی بسیاری شوند‌.
 برای اینکه از رقیبان خود عقب نمانید، می توانید به کمک دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا موثر، پیشرفت چشمگیری در کسب و کار خود تجربه کنید. با پیشرفت تکنولوژی، روش تبلیغات از روش سنتی فاصله گرفته و به صورت تیزرهای تبلیغاتی گسترش پیدا کرده است.
تیزر تبلیغاتی با عکس محبوبیت گسترده ای در بین عموم پیدا کرده است. به همین دلیل، در این مقاله قصد داریم درباره ساخت تیزر تبلیغاتی با عکس و ویدیو برای جذب مشتری بیشتر مطالب مفیدی در اختیارتان قرار دهیم.

فهرست مطالب


1.    نحوه ساخت تیزر با عکس
2.    ساخت مینی ویدیو تبلیغات با عکس
3.    نمونه ویدیو ساخته شده با عکس
4.    بهترین برنامه برای ساخت تیزر تبلیغاتی با عکس
5.    کلام پایانی 


نحوه ساخت تیزر با عکس


افرادی که تازه کسب و کاری را تأسیس کرده اند، به دنبال انجام تبلیغاتی هستند که هزینه کمی داشته باشد. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری می توانید با کمترین هزینه و یا حتی با ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان، کسب و کار خود را در فضای مجازی تبلیغ کنید. شما می توانید به کمک چند تصویر یک کلیپ جذاب درست کنید و به بهترین شکل ممکن محصول خود را تبلیغ کنید. قبل از شروع هر کاری شما باید با چگونگی ساخت تیزر تبلیغاتی آشنا شوید. 
برای اینکه کیفیت تبلیغات خود را افزایش دهید باید از چند عکس با کیفیت و خوب استفاده کنید چون استفاده از عکس های تبلیغاتی یک روش کاربردی برای فروش بیشتر محصول و جذب مشتری محسوب می شود. ساخت تیزر تبلیغاتی با عکس باید متناسب با فرهنگ و عقاید و وضعیت اجتماعی، نیاز جامعه، انجام شود و باید حتما در آن از عکس های تبلیغاتی و نور و رنگ مناسب بهره برده شود. در صورتی که تمام این ویژگی ها را رعایت کنید می توانید. 

نحوه ساخت تیزر تبلیغاتی با عکس

ساخت مینی ویدیو تبلیغاتی با عکس


ساخت مینی ویدیو تبلیغاتی برای کسب و کارها بسیار مهم است‌، در واقع با این کار شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن مشتریان زیادی را جذب کنید. به این دلیل که کاربران فضای مجازی روز به روز در حال افزایش هستند، ساخت تیزر تبلیغاتی با عکس یا ساخت تیزر تبلیغاتی کم حجم می تواند یکی از بهترین راه های تبلیغاتی در فضای مجازی نیز باشد.  ساخت مینی ویدیو تبلیغاتی با عکس در واقع یک کلیپ کوتاه و جذاب برای معرفی محصول و کسب و کار شما به مخاطب است. طبیعتاً هر ویدیو تبلیغاتی برای کسب و کار شما و مخاطبان شما مفید نیست و اگر این ویدیو اصولی ساخته نشود، باعث افت کسب و کار شما می شود. 
ساخت مینی ویدیو تبلیغاتی اصولی سبب شناخت بیشتر برند شما، افزایش فروش، جذب مخاطب بیشتر، ارتباط با مخاطبان و افزایش اعتماد سرمایه گذاران به برند شما می شود. نکاتی که شما باید هنگام ساخت مینی ویدیو تبلیغاتی با عکس رعایت کنید عبارتند از:
•    هدفتان از ساخت ویدیو تبلیغاتی را مشخص کنید.
•    نوع ویدیو تبلیغاتی خود را در نظر بگیرید. شما می توانید با چند عکس با کیفیت یک ویدیوی کوتاه و جذاب و تأثیر گذار درست کنید.
•    سعی کنید از ویدیو های کوتاه و مختصر برای تبلیغ بهره ببرید.
•    به جزئیات توجه کنید، نیازی نیست یک بک گراند شلوغ انتخاب کنید. 
•    بهتر است در پایان ویدیو تبلیغاتی خود راه های ارتباطی مشتریان با خودتان را نیز مطرح کنید.

ساخت مینی ویدیو تبلیغاتی با عکس
نمونه ویدیو ساخته شده با عکس 


 در این بخش از مقاله می خواهیم چند نمونه تیزر تبلیغاتی را به عنوان مثال مورد بررسی قرار دهیم تا با روش و آموزش ساخت تیزر اول ویدیو آشنا شوید.
 به این دلیل که شما نیاز به ایده های بسیاری برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای دارید، لازم است تا هوشمندانه به تحلیل و مشاهده تیزرهای ساخته شده بپردازید. در اینجا یک نمونه تیزر تبلیغاتی را برای شما مثال می ‌زنیم. 


•    نمونه ساخت تیزر تبلیغاتی مبلمان:

برای ساخت تیزر تبلیغاتی مبلمان، بهتر است اول راحتی و استحکام مبل و بعد رنگ و تنوع در مدل های مختلف را به مشتری نشان دهید. باید به گونه ای این کار را انجام دهید که مشتری بتواند آن مبل را در گوشه ای از خانه خود تصور کند.


•    نمونه ساخت تیزر تبلیغاتی کافه:

زمانی که شما می خواهید برای کافه خود یک تیزر تبلیغاتی بسازید، باید ابتدا آرامش محیط کافه را به مخاطب نشان دهید. همین طور نشان دادن مراحل آماده کردن سفارشات، می تواند روی جذابیت تیزر و جذب مخاطب تأثیر بگذارد.


•    نمونه ساخت تیزر تبلیغاتی املاک:

یکی از روش های استاندارد تیزر تبلیغاتی املاک این است که شما ابتدا یک نمای کلی از ساختمان یا قسمت بیرونی ملک را به مخاطب نشان دهید. سپس قسمت های دیگر خانه را با بهترین نورپردازی به نمایش در آورید. در این نمونه از تیزرها بهتر است درباره آپشن های دیگر ملک فرضا سونا و جکوزی، تراس سخن گفته شود. 


بهترین برنامه برای ساخت تیزر تبلیغاتی با عکس


همانطور که می دانید بعد از تولید تیزر تبلیغاتی باید به تدوین و ادیت قسمت های مختلف ویدیو بپردازید. به همین دلیل نیاز به برنامه ساخت تیزر تبلیغاتی دارید. برنامه های ساخت تیزر تبلیغاتی  بسیاری وجود دارند که توسط شرکت های متنوعی ساخته شده اند.
 بهترین برنامه ها برای ساخت تیزر تبلیغاتی قابلیت های مختلفی در اختیار کاربران قرار می دهند تا یک تیزر تبلیغاتی جذاب تدوین کنند. در اینجا چند نمونه از بهترین برنامه ها برای ساخت تیزر تبلیغاتی با عکس را به شما معرفی می کنیم.


1.    نرم افزار ادوب افتر افکت


after effect بسیار پیچیده و حرفه ای است. اگر تیزر تبلیغاتی شما نیاز به گرافیک های دو بعدی و سه بعدی دارد می توانید از این برنامه استفاده کنید. از مزایای این برنامه می توان به طراحی  افکت روی متن ها، اشکال متحرک، مدیریت نویز تصاویر، افکت های دو بعدی و سه بعدی و...اشاره کرد.

2.    برنامه ادوب فتوشاپ


این نرم افزار یکی از قدیمی ترین برنامه ها برای ساخت تیزر تبلیغاتی با عکس است. فتوشاپ از قدرتمند ترین نرم افزارها برای ادیت عکس و فیلم است. یکی از مهم‌ ترین مزایای این برنامه ادیت عکس ها در موشن رئال و تبلیغاتی است که به راحتی انجام می شود.

3.    برنامه ادوب پریمیر


ادوب پریمیر یک نرم افزار پرکاربرد در صنعت تدوین و ساخت تیزر است. به کمک این برنامه می توان به ویرایش ویدیوها، عکس ها، صدا گذاری  روی فیلم ها، اصلاح رنگ و نورها پرداخت.

4.    برنامه ادوب ادیشن


این نرم افزار به عنوان یک نرم افزار اختصاصی برای ادیت صدا محسوب می شود که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. می توان برای صدا گذاری فیلم ها و تیزر تبلیغاتی از این نرم افزار به صورت حرفه ای استفاده کرد.

تاثیر تیزر تبلیغاتی ویدیویی

کلام پایانی 


امروز با پیشرفت تکنولوژی روش های تبلیغات محصول از روش های سنتی فاصله گرفته و به سمت استفاده از روش های جدیدتری پیش رفته است. ساخت تیزرهای تبلیغاتی با عکس و ویدیو از روش های نوین و حرفه ای تبلیغاتی محسوب می شود. نرم افزارهای بسیاری در این زمینه وجود دارند که به شما کمک می کنند یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای و جذاب بسازید مثل نرم افزار ادوب پریمیر، ادوب ادیشن و ادوب فتوشاپ. قبل از اینکه شروع به ساخت تیزر تبلیغاتی با عکس کنید، بهتر است از چند نمونه تیزر تبلیغاتی جهت ایده کمک بگیرید و یک تیزر تبلیغاتی اصولی و استاندارد درست کنید. 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

اولین نظر را شما ثبت نمایید

نظر خود را در مورد پست بالا برای ما ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *