چگونگی طراحی لوگو روی عکس

چگونگی طراحی لوگو روی عکس

طراحی لوگو روی عکس می تواند نکات جذاب و قابل توجهی برای ما داشته باشد. به همین دلیل با هم در این خصوص صحبت خواهیم کرد.

طراحی لوگو روی عکس، در بین فعالیت های مربوط به طراحی لوگو امر دشواری به نظر می رسد. در این مقاله به پرسش هایی در مورد ابزارهای قرار دادن لوگو بر روی عکس سخن خواهیم گفت. این ابزارها برای رفع نیاز مشتریان و مخاطبان، ابزاری به شدت ضروری به نظر می رسند. در جهان امروز که تصاویر سخن می گویند باید لوگوها را در روی تصاویر جایگیر کرد و از مزایای هر دو آنها در کنار یکدیگر بهره جست و برد تبلیغاتی را به حداکثر رساند. در این مقاله خواهیم دانست چگونه می توان این کار را انجام داد و تلاش خواهیم کرد تا این پروسه را به درستی پیش ببریم.


مقدمه ای بر طراحی لوگو روی عکس

 

 1. انواع طراحی لوگو روی عکس
 2. بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو روی عکس موبایل
  • Salt
  • Photo Watermark
  • Logolicious
  • i Watermark Free Watermarking
 3. بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو روی عکس کامپیوتر
  • فتوشاپ
  • ایلوستریتور
 4. فصل پایانی در رابطه با طراحی لوگو روی عکس

انواع طراحی لوگو روی عکس


باید گفت طراحی لوگو روی عکس به دو دسته کلی تقسیم می شود که هر یک از این دو دسته کاربردهای خاص خود و مشتریان و مخاطبان خاص خود را دارد. در دسته اول می توان از طراحی لوگو در کامپیوتر یاد کرد که شامل طراحی لوگو در فتوشاپ و نرم افزارهایی از این دست می شود. این نوع از طراحی بیشتر برای طراحی لوگو روی عکس به صورت حرفه ای استفاده می شود. مخاطبان این دسته از طراحی یا طراحی لوگو در فضای کرول، بیشتر شرکت های حرفه ای و دارای سابقه هستند. آنها بیش از کمیت لوگوها و قیمت آنها، توجه خود را بر کیفیت بالای لوگوها قرار می دهند.
در دسته دوم باید به نرم افزارهایی اشاره کرد که این کار را به وسیله گوشی تلفن همراه انجام می دهند. این نرم افزارها بیشتر برای استفاده های خاص تر مورد بهره برداری قرار می گیرند و استفاده از آنها بیشتر در طراحی لوگو ساده است. در این دسته، کیفیت سفارش نسبت به کار با کامپیوتر کاهش پیدا می کند اما کمیت کار بالا می رود و قیمت طراحی لوگو نیز کم می شود. برای برخی از افراد که در پی به دست آوردن لوگویی با قیمت اقتصادی هستند، این شگرد و استفاده از این نرم افزارها به صرفه تر به نظر می رسد. در ادامه به معرفی بهترین نرم افزارها در هر دو حوزه خواهیم پرداخت.

طراحی لوگو روی عکس
بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو روی عکس موبایل


Salt:


در این نرم افزار، طراحی لوگو روی عکس، کار نسبتا آسانی است. این اپ در فضای اندروید کاربرد بسیار مناسبی دارد. در این اپلیکیشن شما می توانید لوگوی خود را بر روی عکس و تصاویر ثابت قرار دهید. این نرم افزار به شما این امکان را نیز می دهد که لوگوی مد نظر خود را بر روی فیلم و تصاویر متحرک نیز جایگیر کنید. از جمله مزایای دیگر این نرم افزار باید این نکته را نیز اضافه کرد که salt به شما امکان این را نیز می دهد که نور صفحه را کم و زیاد کنید. رنگ آن را در حدی محدود تغییر دهید یا تصویر خود را شفاف یا مات کنید. 


Photo Watermark:


نرم افزار دیگری که می توان برای طراحی لوگو روی عکس از آن بهره برد Photo Watermark  است. این نرم افزار نیز از اپلیکیشن های مخصوص اندروید است. از جمله برتری های این نرم افزار می توان به تعداد قلم و نقش های آماده آن اشاره نمود. این نرم افزار این امکان را نیز در اختیار کاربر خود قرار می دهد که بتواند به دلخواه خود تصویرها را شفاف یا مات کند. این نرم افزار نسبت به نرم افزار پیشین سادگی بیشتری دارد اما امکانات این نرم افزار نیز نسبتا محدودتر است. 

 Logolicious:


از دیگر نرم افزارهای مناسب برای طراحی لوگو روی عکس در گوشی نیز می توان به این نرم افزار اشاره کرد. این اپ دارای مزایایی نسبت به دیگر نرم افزارها می باشد. در ابتدا باید گفت Logolicious امکان سیو و ذخیره لوگو نهایی به عنوان یک الگو پیش فرض در خود را دارا می باشد. این امر به آن معنا است که این نرم افزار به شما امکان می دهد از الگویی که از عکس به اضافه متن خلق کرده اید در لوگوهای پس از آن نیز استفاده کنید. از جانب دیگر باید گفت این نرم افزار کاملا رایگان است. هیچ گونه تبلیغی را در خود جای نداده است. شما بدون هیچ هزینه و تبلیغ حوصله سربری می توانید از این نرم افزار استفاده کنید. 


i Watermark Free Watermarking:


این نرم افزار از محبوب ترین نرم افزارها در حوزه طراحی لوگو در روی عکس است. این اپلیکیشن امکانات بسیار متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و به همین دلیل باعث شده است نرم افزاری مناسب برای طراحی لوگو روی عکس باشد. از جمله امکانات خاص این نرم افزار دارا بودن 159 فونت متفاوت و قلم متفاوت است که این تنوع ما را در ساخت لوگویی بهتر و خاص تر یاری می کند. این نرم افزار نیز امکان سیو نهایی فایل به صورت png را در به کاربر خود عرضه می کند تا پس از آن نیز امکان استفاده کردن از طراحی نهایی خود را داشته باشد. در ادامه به دو مورد از مهم ترین نرم افزارهای کامپیوتری مناسب برای این کار به صورت اجمالی اشاره خواهیم نمود.

طراحی لوگو بر روی عکس

بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو روی عکس کامپیوتر


فتوشاپ، نرم افزاری همه فن حریف


این نرم افزار در مقاله ای با عنوان طراحی لوگو در فتوشاپ مورد تحلیل و بررسی کلی قرار گرفته است. در اینجا باید افزود این نرم افزار یکی از بهترین و حرفه ای ترین نرم افزارها در راستای طراحی لوگو روی عکس نیز به شمار می آید. فتوشاپ به شما این امکان را می دهد تا به صورت حرفه ای چینش تصویر و لوگو در کنار یکدیگر را انجام دهید و لوگویی کاملا همسان با عکس را در اثر خود به نمایش بگذارید. 


ایلوستریتور، سخت اما حرفه ای:


در مقاله طراحی لوگو سه بعدی در Illustrator به این موضوع و نحوه طراحی با آن بیشتر اشاره شده است. نکته مهم این است که اگر نیاز به طراحی لوگو روی عکس به صورت فوق حرفه ای دارید باید از این نرم افزار استفاده کنید. اما این نکته را از یاد نبرید که طراحی با این نرم افزار کار نسبتا زمانبرتری از طراحی با نرم افزار فتوشاپ است. این دو نرم افزار از بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو روی عکس با کامپیوتر می باشند که ما ترجیح دادیم آن ها را به شما معرفی کنیم.

طراحی لوگو با ایلوستریتور
فصل پایانی در رابطه با طراحی لوگو روی عکس


حال که با مزایای طراحی لوگو روی عکس آشنا شدید باید خود را در این حوزه آزمایش کنید تا تجربه بیشتری در این حوزه کسب کنید و تبدیل به طراح حرفه ای تری بشوید. برای این کار کافی است به سایت اتک مراجعه کنید. در این سایت به قسمت استخدام غیر حضوری بروید در آنجا فرم استخدام غیر حضوری را جهت همکاری پر کنید. پس از تحلیل و بررسی فرم شما به وسیله همکاران ما، همکاران ما در جهت بیان شرایط کار مشترک در زمینه طراحی لوگو در منزل در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. آنها در مورد شرایط کار مشترک، هماهنگی های لازم را با شما صورت خواهند داد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

اولین نظر را شما ثبت نمایید

نظر خود را در مورد پست بالا برای ما ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *